شرکت هک

معرفی شرکت هک لانگه HACH LANGE

شرکت HACH-LANGE بعنوان برترین شرکت تولید کننده تجهیزات و مواد شیمیایی مورد نیاز جهت آنالیز کمی و کیفی آب در دنیا می باشد.

کمپانی HACH  با ایجاد راهکارهای قابل اطمینان و آسان به کیفیت آب در سراسر جهان کمک می کند .شرکت  HACHاز زمان تاسیس خود در سال 1933 همواره در حال توسعه راه حل های نو آورانه برای بهبود کیفیت آب بوده است . امروزه محصولات شرکت HACH در سراسر جهان یافت می شود . Hach   به عنوان یک شرکت مجهز به پشتیبانی و منابع برای ارایه محصولات پیشرفته وراهنمای تخصصی است که شما انتظار دارید. به دليل كيفيت بالای محصولات ارائه شده توسط شركت hach، متخصصين در سراسر جهان برای اندازه‌گيری  pH، هدايت،DO (Dissolved Oxygen) ، كدورت، BOD (Biochemical Oxygen Demand)، اسپکتروفتومتر، غلظت يون و … از محصولات اين كمپانی استفاده می‌كنند.

تجهیزات آنالایزر آب را بهتر،سریع تر ، ساده تر و پیشرفته تر می سازیم ” این جمله یکی از اصلی ترین شعارهای شرکت هک لانگه HACH LANGE آمریکا می باشد .

از زمان تاسیس این شرکت ، ارائه محصولات با کیفیت بالا که دقیق و کاربری ساده از ویژگی های بارز این شرکت می باشد.

برای بیش از 60 سال ، محصولات شرکت هک لانگه HACH LANGE از نظر کیفیت در بالاترین سطح خود قرار دارد که به یکی از انتخاب های صنعتگران در سرتاسر دنیا تبدیل شده است .

شرکت فنی مهندسی آمیتیس به عنوان نماینده کمپانی های HACH و Polymetron تجهیزات اندازه گیری آزمایشگاهی و آنلاین کنترل کیفی آب و فاضلاب را در کشور اراده می نماید.

سیستمهای پایش آنلاین جهت اندازه گیری کیفیت پساب خروجی از تصفیه خانه های فاضلاب و ارسال اطلاعات همزمان به سازمان محیط زیست.

سیستمهای ابزار دقیق آب و فاضلاب نظیر فلومترهای مغناطیسی، التراسونیک انواع ارتفاع سنجهای التراسونیک و هیدرواستاتیک و رادارد

شرکت فنی مهندسی آمیتیس آب به عنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری کمپانـی HACH در ایران تا قبل از تحمیل شرایط ناشی از تحریم ها بوده است. کیفیت بالای محصولات HACH و نحوه خدمات شرکت فنی مهندسی آمیتیس به مشتریان سبب گردیده تا بخش عمده تجهیزات آزمایشگاه‌ها و تجهیزات پایش آنلاین در مراکز مختلف جهت سنجش کیفی آب و پساب و ارزیابی سیستم خود از تجهیزات این کمپانی پیشرو استفاده نمایند.

تنوع تجهیزات، کیفیت بالای قطعات، دقت بسیار بالا در اندازه گیری، کاربری آسان و خدمات گسترده سبب گشته است محصولات این کمپانی به شکل بسیار گسترده ای در کشور به کار گرفته شود. به طوری که بسیاری از آزمایشگاه ها کنترل کیفیت آب، آزمایشگاه های کنترل کیفی صنایع و بسیاری از مراکر تحقیقاتی مجهز به این تجهیزات هستند.

از شرکتهای زیر مجموعه گروه HACH مــی‌توان Polymetron را نام برد که نقش بسیار برجسته‌ای در توسعه آنالایــزرهای آنلاین آب­های صنعتــی در جــهان ایفا نموده است و هم اکنون بخش قابل توجه‌ای از صنایع نیروگاهــی و پتروشیمــی در ایران به منظور نظارت مستمر بر علایم حیاتــی آب پروسه صنعتی خود از تجهیزات آن استفاده می‌نمایند.

محصولات شرکت HACH-LANGE

شرکت HACH-LANGE بعنوان برترین شرکت تولید کننده تجهیزات و مواد شیمیایی مورد نیاز جهت آنالیز کمی و کیفی آب در دنیا می باشد.

محصولات این شرکت در زمینه های ذیل کاربرد دارد :

  • پارامترهای آب آشامیدنی،فاضلاب و تصفیه آب
  • آنالیز آزمایشگاهی و درمحل،آنالیز فرآیندی و نمونه برداری
  • کاربردهای شهری ، صنعتی و تحقیقاتی

این شرکت که از ادغام دو شرکت HACH آمریکا و Dr. Lange آلمان در سال 1999 میلادی بوجود آمد توانسته با استفاده از تجربه 120 ساله این دو شرکت ، ابعاد جدیدی در زمینه آنالیز آب را برای کارشناسان کنترل کیفیت و محققان به ارمغان آورد. محصولات شرکت HACH-LANGE شامل دستگاههای  اندازه گیری ، مواد شیمیایی و واکنش گرهای مربوطه است.شرکت کیمیانوآورآزما بعنوان فروشنده و وارد کننده مستقیم محصولات این شرکت قادر به تامین نیازهای مختلف مشتریان محترم در زمینه محصولات این شرکت است.

نوشته شده توسطpurssertransmitter

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *